Apimondia Congress in Moscow 20-21.09.2021

 

Międzynarodowe Sympozjum Internetowe nt. Globalnych Trendów w Pszczelarstwie i Wystawie Internetowej odbędzie się w dniach 20-21 września 2021 r. Sympozjum ma na celu przede wszystkim działanie promocyjne na rzecz 47. Kongresu Apimondia w 2022 r. w celu przyciągnięcia jak największej liczby uczestników kongresu .

Podczas sympozjum poruszone zostaną takie tematy jak rola pszczelarstwa w rozwoju regionalnym, biologia i zdrowie pszczół, gospodarka pszczelarska itp. Planowane jest również poruszenie problemów fałszowania miodu, apiterapii oraz dostępu do rynków międzynarodowych.

Pierwszego dnia wydarzenia Światowy Panel Pszczelarski zostanie zorganizowany przez Federację Apimondia z udziałem wszystkich Przewodniczących Komisji Naukowych i Regionalnych.

Dla uczestników, którzy chcą śledzić wydarzenie z całego świata, ale nie mogą tego zrobić ze względu na różnicę czasu, zostanie przygotowana sala spotkań, w której odtwarzane są poprzednie sesje.

Poza treścią naukową wydarzenia, w 4 różnych halach zostanie zorganizowana międzynarodowa wirtualna wystawa z udziałem 60 firm/stowarzyszeń/ instytucji. Uczestnicy będą mogli porozmawiać z wystawcami na żywo.

Uczestnicy, którzy chcą śledzić to wydarzenie, proszeni są o rejestrację za pośrednictwem https://apimondia.seminar.live Należy pamiętać, że rejestracja jest bezpłatna.

Proszę kliknąć tutaj , aby zobaczyć uaktualnioną „Symposium Program” w języku angielskim.
Proszę kliknąć tutaj , aby zobaczyć zaktualizowany program „Symposium” w języku rosyjskim.

Proszę kliknąć tutaj , aby zobaczyć „Jak używać Virtual System” plik w języku angielskim.
Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć „Jak korzystać z systemu wirtualnego” plik w języku rosyjskim.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.