Pomorski e-bazarek i Warmińsko-Mazurski e-bazarek

Świeże i zdrowe produkty prosto od pomorskich rolników, owoce i warzywa, sery, miód i wiele innych artykułów znajdziemy na stronie Pomorski e-bazarek, którą uruchomił Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Pszczelarze, którzy chcą zareklamować swoją pasiekę i produkty pszczele powinni zarejestrować się na stronie https://www.pomorskiebazarek.pl/

Pomorski e-bazarek będzie miał zapewnioną promocję w ogólnokrajowych mediach, w tym w prasie, radiu i telewizji. Od połowy czerwca rozpocznie się kampania promocyjna całej sieci e-bazarek.           

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikami PODR Stare Pole:  Danuta Stachelczyk (tel.  797 010 588) lub Paweł Domagała (tel. 607 993 262).         Infolinia  500 011 936.

Warmińsko-Mazurski eBazarek to kolejne z narzędzi udostępnionych przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie mające na celu wspieranie producentów rolnych z Warmii i Mazur.                  

e-bazarek to doskonała bezpłatna promocja warmińsko-mazurskich rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, gospodarstw szkółkarskich, twórców rękodzieła oraz kół gospodyń wiejskich.

Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest całkowicie bezpłatne! Już dziś odwiedź Warmińsko-Mazurski eBazarek i dodaj swoją ofertę!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.