Komunikat Zarządu RZP Elbląg

Zarząd informuje ze dniu 16.03.2018 podpisano umowę z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w Warszawie na realizację projektu zakup sprzętu pszczelarskiego w ramach WPR „Wsparcie rynku produktów” pszczelich na sezon 2018

W sytuacji gdy otrzymaliśmy ok 25% zapotrzebowanej kwoty wynikającej z potrzeb pszczelarzy , każde koło otrzymało przyznany limit .Prosimy o wskazanie i sporządzenie przez Prezesów Kół Terenowych list pszczelarzy z którymi RZP podpisze umowy na zakup sprzętu pszczelarskiego.
Osoby wpisane na listę zamówień prosimy o kontakt w tej sprawie z Prezesami Kół Terenowych którzy zostali poinformowani o przyznanych kwotach na sprzęt.
W przypadku przekroczenia limitu kwoty prosimy o sporządzenie listy rezerwowej na którą środki przeznaczymy po podliczeniu realizacji wszystkich podpisanych umów i programów w miesiącu maju.
Ostateczny termin na podpisywanie umowy upływa z dniem 30.04.2018 po tym terminie środki pozostałe do realizacji podzielimy pomiędzy pszczelarzy z listy rezerwowej.
W pozostałych mechanizmach -pszczoły , leki , sprzęt do transportu na tą chwilę nie otrzymaliśmy umów do podpisania.

Z pszczelarskim pozdrowieniem

Waldemar Badeński
Prezes RZP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.